"Z" metiena KUCĒNI - melni un šokolādes devušies uz janajam mājām

DZIMUŠI 15.03.2017

4 melni suņi un 2 šokolādes

1 melna kuce un 1 šokolādes

 

"Z" PUPPIES Born 13 March 2017

4 black boys and 2 chocolates

1 black girl and 1 chocolate

 

 

 

 

Par vecākiem / about parents

Kucēnu māte/Dam: GILBRON PRIDE ROMANTIC ROCKET (Lab Treasure's He's A Hunk x Stormley Anaka) LV&EE JCH, LV CH, EE CH, LT CH, BALTIC CH

HD A/A, ED 0/0, šokolādes. Ģenētiskie testi: PRA, CNM, HNPK, EIC - clear (ģenētiski brīva)

Rocket ir Latvijas un Igaunijas junioru čempione, Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltijas čempione. Viņas kucēni no iepriekšējiem metieniem jau piedalās izstādēs gūstot LV JCAC sertifikātus, LV JCH titulu, kā arī viens no dēliem jau kļuvis par Baltkrievijas Junioru Čempionu, Baltkrievijas un Lietuvas Čempionu.

 

Par kucēniem

Kucēni būs klīniski veseli attiecībā uz tādām iedzimtām slimībām kā miopātija (CNM), slodzes izraisītais kollaps (EIC), progresīvā tīklenes atrofija (PRA), hiperkeratinoze (HNPK). Šis ir atkārtots metiens, jo mums ļoti patika iepriekšējais rezultāts.

Sagaidam, ka mazuļu vidū būs arī labradoriņi ar labām darba īpašībām.

Kucēnu ciltsrakstos četrās paaudzēs ir labradori ar darba un sporta spējas apliecinošiem diplomiem un sertifikātiem, īpaši izcili sportisti ir no tēva puses; arī kucēnu māmiņas vecāki un vecvecāki ir ar darba-medību sertifikātiem.

Izcelsmes ziņā ciltsrakti ir pārsvarā ar angļu-skandināvu "asinīm", kas nedaudz papildinātas ar amerikāņu izcelsmes labradoriem. Tie ir labradori no slavenām audzētavām Lilebritānijā "Stormley" , "Ballyhenry", "Sretlaw", "Sandylands",;itāļu audzētava "Dukeland" ir pārstāvēta ar Eiropas Uzvarētāju 2000 - Dukeland Offshore; Skandināviju pārstāv "Lab Treasure's", "O'Sofinas", "Trendmaker's", "Loresho" un citas; ASV - "Bonaventure".

 

Puppies:

The litter has got in the pedigree four generations of labradors - holders of field test certificates and sport diplomas! Puppies will not be affected by CNM, PRA, HNPK, EIC.

In the Pedigree you will find Brittish-Skandinavian bloodlines ("Stormley", "Sretlaw", "Sandylands", "Lab Treasure's" etc.) with addition of USA "Bonaventure" labradors

We hope that some of the puppies will follow in succesfull steps of their great sporty daddy and other ancestors in a field and obbey courses.

 

GILBRON PRIDE ZOOM IN MAIGRET - black male, melns suns (LV)

GILBRON PRIDE ZIPPY SMAILING SKY - black male, melns suns (EE)

GILBRON PRIDE ZAFFER COSMOS - black male, melns suns (LV)

GILBRON PRIDE ZAMBO ZOOTER - black male, melns suns (LV)

GILBRON PRIDE ZORRO BRAVE - chocolate male, šokolādes suns (LV)

GILBRON PRIDE ZEGO THE BOATSWAIN - chocolate male, šokolādes suns (LV)

GILBRON PRIDE ZUMM ZUMMY - black female, melna kuce (LV)

GILBRON PRIDE ZOOTY BRUNETTE - chocolate female, šokolādes kuce (LV)

Kucēnu tēvs/Sire: SILVER SKY REIMA'S (Gilbron Pride Navigator Master Nose x Reicel Tropic Chans), HDA/A, ED0/0

Sky ir Baltijā labākais labradors starptautiskās paklausības disciplīnā un viens no labākajiem starp visām šķirnēm.

Latvijas un Igaunijas Junioru čempions eskterjera ringos, taču galvenie sasniegumi ir tituli: Latvijas, Igaunijas, Lietuvas Obedience Čempions, 2x CACIOB

Sky ir viens no sportiskākajiem Latvijas labradoriem, kurš ir ieguvis godalgotas vietas (ieskaitot pirmās vietas) tik sarežģītā sacensību veidā ka "Starptautiskā paklausība" augstākajā - starptautiskajā līmenī: Obedience-3. Piedalījās PASAULES ČEMPIONĀTĀ 2014, WW'14 Helsinki, OBEDIENCE SACENSĪBĀS, iegūstot 38.vietu ar 254 punktiem 97 dalībnieku vidū!

Nokārtojis ari medību testu, iegūstot starptautisku sertifikātu.

 

 

Sky ir cienīgs savas mātes REICEL TROPIC CHANS dēls, kura ir LATVIJĀ PIRMAIS LABRADORS -  LATVIJAS UN IGAUNIJAS ČEMPIONS STARPTAUTISKAJĀ PAKLAUSĪBĀ (LV&EE OTCH). TAGAD ARĪ SKY IR LATVIJAS, IGAUNIJAS un arī LIETUVAS ČEMPIONS STARPTAUTISKAJĀ PAKLAUSĪBĀ (LV&EE&LT OTCH)!

 

Sky is LV&EE JCH, OBEDIENCE CHAMPION OF LATVIA, OBEDIENCE CHAMPION OF ESTONIA, OBEDIENCE CHAMPION OF LITHUANIA, 2xCACIOB, HD A/A, ED 0/0, black

A real sport & working dog competing at international level.

Field test for retrievers - international working certificate

BH, Obedience-3 international level. Holder of the LV record points 313,5. Sky participated in World Winner 2014, Helsinki Obedience competition and has got 38th place with 254 points among 97 participants!

 

Sky is son of REICEL TROPIC CHANS - HOLDER OF GREAT TITLES: "CHAMPION OF LATVIA AND ESTONIA IN OBEDIENCE"

SILVER SKY REIMA'S IN ACTION

Pedigree of litter / kucēnu ciltsraksti